Hotel Queen în San Giovanni Teatino – Sejur Confortabil la Marea Adriatică
Descoperă locația deosebită a Hotelului Queen, situat la doar 4 km de Aeroportul Abruzzo și cu acces facil la stația de tren și autobuz din Pescara. Bucură-te de apropierea atracțiilor precum Fattoria Teatina sau centrul comercial Centro d'Abruzzo și profită de farmecul coastei Adriatice, aflate la îndemână.
Pentru familii cu copii
Hotelul Queen este un loc prietenos pentru familii. Copiii se pot juca în siguranță în piscina exterioară sezonieră, în timp ce părinții se relaxează în grădina cu vedere la mare. Camerele sunt dotate cu frigidere, facilitând păstrarea gustărilor pentru cei mici.
Pentru adulți
Pentru oaspeții adulți, sunt pregătite multe atracții. Profită de serviciile spa, inclusiv masaje, care te vor ajuta să te relaxezi după o zi plină de aventuri. Seara, vizitează barul de lângă piscină sau restaurantul cu vedere la grădină, oferind mese în aer liber.
Hotelul Queen oferă, de asemenea, facilități moderne pentru persoanele care călătoresc în scop de afaceri. Profită de centrul de afaceri și sălile de conferințe, precum și de Wi-Fi gratuit disponibil în întregul complex. Pentru confortul oaspeților, oferim și parcare gratuită și serviciu de transport.
Fiecare dintre cele nouă camere cu aer condiționat din Hotelul Queen este dotată cu televizor cu ecran plat și apă îmbuteliată gratuită. Bucură-te de luxul produselor cosmetice de designer în băile private cu bideu. Datorită serviciului zilnic de curățenie, sejurul tău va fi și mai confortabil.
Datorită locației convenabile și gamei largi de facilități, Hotelul Queen din San Giovanni Teatino este locul ideal pentru un sejur relaxant, atât pentru familii, cât și pentru persoanele care călătoresc în scop de afaceri.
