B&B Nencioli – Confort și Relaxare în Castellammare del Golfo
Vă invităm la B&B Nencioli, situat în centrul istoric al orașului Castellammare del Golfo. La doar 2 minute de mers pe jos se află Muzeul Maritim Uzzaredru, iar la 7 minute Muzeul Etnografic și Antropologic Annalisa Buccellato. În apropiere se găsește și Portul Castellammare del Golfo, ideal pentru plimbări de seară. Pentru iubitorii de natură, Tonnara di Scopello și Rezervația Naturală Zingaro sunt la 15 minute de mers cu mașina.
Pentru copii
B&B Nencioli este un loc prietenos pentru familiile cu copii. Camerele sunt spațioase și echipate cu televizoare cu ecran plat pentru seri de film. Plajele precum Spiaggia Playa și Alcamo Marina Beach sunt aproape, permițând distracții de o zi întreagă pe nisip și în apă.
Pentru adulți
Adulții vor aprecia atmosfera liniștită de la B&B Nencioli și posibilitatea de a se relaxa pe terasă cu priveliști frumoase. Profitați de ajutorul pentru organizarea excursiilor și biletelor pentru a explora împrejurimile. Seara, relaxați-vă în salonul comun, savurând vinuri locale.
B&B Nencioli oferă camere confortabile, cu aer condiționat și curățenie zilnică. Oaspeții beneficiază de Wi-Fi gratuit, iar micul dejun tip bufet este servit zilnic între 8:30 și 10:00. Pentru cei care călătoresc cu avionul, este disponibil un transfer contra cost de la aeroport.
Rezervați un sejur la B&B Nencioli și bucurați-vă de momente de neuitat în pitorescul Castellammare del Golfo!
